Anticeliulitinis kompleksinis masažas


Celiulito atsiradimui įtaką daro daugybė veiksnių: cukraus perteklius organizme, polinkis kaupti riebalus, nejudrus gyvenimo būdas, sintetiniai maisto produktai, dietų laikymasis ar net individuali žmogaus genetika. Todėl svarbu suprasti, jog celiulitas − tai ne tik estetinė problema ar diskomfortas, bet ir tam tikras sveikatos sutrikimas, kuris linkęs sparčiai progresuoti.

Siekiant įvykdyti nelengvą gydymo užduotį, kaip vieną pagrindinių anticeliulitinių veiksmų, rekomenduojama įtraukti anticeliulitinį masažą. Jis gydo jau matomus celiulitinius reiškinius ir padeda užkirsti kelią naujo celiulito susidarymui.

Anticeliulitinio masažo metu celiulitiniuose audiniuose sukeliama aremija ir srovenantis kraujas padeda pašalinti susikaupusius riebalus iš riebalinių ląstelių. Procedūros metu taip pat aktyvinama kraujotaka, šalinamas toksinų perteklius, o audiniai aprūpinami šviežiu deguonimi ir reikalingomis maisto medžiagomis. Intensyvūs masažuojamieji veiksmai padeda aktyvinti limfą, reguliuoja skysčių cirkuliaciją Jūsų organizme.

Gydymas vyksta veikiant kraujotakos ir limfotakos sistemas bei poodinį jungiamąjį audinį, kuris dėl celiulito formavimosi yra susilpnėjęs. Kitaip nei kitos anticeliulitinės procedūros, mūsų klinikoje siūlomas anticeliulitinis masažas yra neskausmingas. Jo metu atstatomos natūralios celiulito pažeistų audinių funkcijos, o audiniai netraumuojami.

Anticeliulitinį masažą rekomenduojame atlikti ne dažniau kaip kas antrą dieną. Gydymo metu pastebimas žymus odos palygėjimas, sustangrėjimas, mažinamos kūno apimtys.

Riebalų šalinimo procesui įtakos turi per audinius tekantis kraujo kiekis, todėl probleminių kūno sričių masažas − efektyvi priemonė užkirsti kelią rebalinių audinių pakitimams ir celiulito formavimuisi ateityje. Siekiant geriausio rezultato, procedūrą galima derinti su aromaterapiniu, medaus ar klasikiniu kūno masažu.

Masažo metu yra atliekamas sausas masažas rankomis ir po to trumpas limfodrenažas, šių abiejų technikų dėka yra pasiekiami tikrai akivaizdūs rezultatai.


Kontaktai

Registracija išankstinė
Tel. nr. +37065519558
Klinikų g. 3, Vilnius

UAB "Medisona"
Įm. kodas 303169357
Sąskaitos Nr. LT697044060007925890

Susisiekite