Masažinė vonia. Vandens masažas

 Ar Jūs esate iš tų žmonių, kurie kartais nori sustabdyti laiką, sulėtinti gyvenimo tempą ir skirti laiko tik sau? Antakalnio dienos SPA yra būtent ta vieta, kur apsuptas aromatinio aliejaus kvapų Jūs pasinersite į ramybės oazę ir atsipalaiduosite malonioje aplinkoje.

Sveikata per vandenį, švelni atgaiva kūnui ir sielai. Kur tai patirti geriau, jei ne mūsų masažinėje vonioje ir infraraudonųjų spindulių saunoje?
Vandens masažai skirti raumenų atpalaidavimui; masažuojančių vandens srovelių energija pasiekia giliausius audinių sluoksnius. Jose ištirpęs oras efektyviai papildo kraują deguonimi. Pagerėja limfos apykaita, todėl krenta viršsvoris, mažėja celiulito požymiai. Vandens masažas praturtina kraują ir odą deguonimi, iš organizmo greičiau pašalinami šlakai, stiprėja imunitetas. Vandens masažas rekomenduojamas sergantiems kaulų ir sąnarių, stuburo osteochondroze, neurologinėmis ligomis žmonėms.

Todėl leiskite sau keletą valandų pralesti visiškai privačioje aplinkoje ir pasimėgauti vandens bei šilumos teikiamais malonumais. Apsilankykite vienas arba romantiškai leiskite laiką dviese su putojančio šampano taure. Nustebinkite draugus – mūsų SPA centre Jūs galite mėgautis šešių vietų masažine vonia, laiką leisti infraraudonųjų spindulių saunoje, derinti laiko praleidimą su įvairių masažų procedūromis ar be jų.

Rūpinatės savo odos sveikata? 1500 litrų vandens, be jokios chemijos bus prileista tik Jūsų apsilankymui! Vonioje vanduo keičiamas po kiekvieno apsilankymo. Nenaudojame jokių cheminių preparatų.

Patariame užsakyti 2 val. trukmės apsilankymą. Jei norima atlikti ir masažą (priklausomai nuo to, kokį masažą ir kokiai trukmei užsakote), apsilankymo laiką reikia ilginti pagal pasirinkto masažo trukmę.

Kai kurie Antakalnio dienos SPA klientai teigia, jog laikas, praleistas mūsų poilsio centre, prilygsta visai savaitei gerų atostogų! Todėl su savimi Jums tereikia pasiimti gerą nusiteikimą, o prideramu poilsiu mes jau pasirūpinsime už Jus!

Mini atostogų programa - 2 pasirenkamieji masažai Jai ir Jam + masažinė vonia + infraraudonųjų spindulių sauna + butelis šampano.
Ir nesvarbu, ar už lango šaltas rudens lietus, ar žvarbus žiemos vakaras – pas mus visuomet šilta, jauku ir tvyro maloni atmosfera.

 

 

 masazine vonia1masazine vonia3

Kontaktai

Registracija išankstinė
Tel. nr. +37065519558
Klinikų g. 3, Vilnius

UAB "Medisona"
Įm. kodas 303169357
Sąskaitos Nr. LT697044060007925890

Susisiekite