Neurosedatyvinis masažas


Žmogaus organizme cirkuliuoja vidinė energija, kuri juda energetiniais kanalais ir yra sujungta su visais žmogaus vidaus sistemos organais. Žmogus yra sveikas tik tuomet, jei ši energija laisvai prateka ir tolygiai paskirstoma po visą organizmą.

Mūsų klinikoje gydomas ne tik kūnas. Mes padedame atstatyti visų ligų priežastį − dvasinės pusiausvyros ir vidinės harmonijos disbalansą. Šiam balansui atstatyti geriausiai tinka neurosedatyvinis−antistresinis masažas.
Neurosedatyvinio−antistresinio masažo metu naudojama technika skirta atsikratyti emocinio ir psichologinio pobūdžio streso bei jo sukeltų padarinių: šalinamas chroniškas nuovargis, apatija, miego sutrikimai, padidėjęs nervingumas.
Neurosedatyvinis masažas sustiprina organizmo imuninę sistemą, organizmo atsparumą stresui. Stimuliuojant smegenų centrus, organizmas išskiria hormonus endrofinus, kurie yra dar kitaip vadinami laimės hormonais ir pasižymi antistresiniu poveikiu.

Masažas labai lėtas, švelnus, naudojama daug aliejaus. Puikiai tinka tiems, kurie siekia susigrąžinti sielos pusiausvyrą ir pajusti vidinę harmoniją bei ramybę.


 

Kontaktai

Registracija išankstinė
Tel. nr. +37065519558
Klinikų g. 3, Vilnius

UAB "Medisona"
Įm. kodas 303169357
Sąskaitos Nr. LT697044060007925890

Susisiekite