Švediškas masažas


Švediškas masažas yra gilus (gerai išjudina visus kūno raumenis) ir malonus klientui.

Šio masažo tikslas − atpalaiduoti įsitempusius raumenis, sumažinti jų nuovargį ir pagerinti žmogaus darbingumą.Taip pat padidinti deguonies pritekėjimą į kraują ir išlaisvinti toksinus, esančius raumenyse.
Švediško klasikinio masažo nauda yra įvairiapusė ir priklauso nuo individualiai parinktų taikomų judesių įvairovės, jų atlikimo tempo, intensyvumo ir stiprumo. Tai ne tik efektyvi profilaktikos priemonė stiprinant visą Jūsų organizmą, bet ir itin naudinga procedūra, jei siekiate atpalaiduoti, padėti kūnui greičiau atsistatyti po fizinio ar emocinio nuovargio.
Taikoma masažo technika tinka, kai klientas jaučia nervinę įtampą, sumžėjusį darbingumą, skundžiasi miego sutrikimais, viso organizmo disbalansu. Masažas patartinas po didelio emocinio ar fizinio krūvio, sunkios veiklos, persitempus ar klientui tiesiog norint atstatyti ir sustiprinti savo bendrą savijautą.
Masažo metu taikomi 5 pagrindiniai judesių būdai, kurie skiriasi savo teikiamu poveikiu:
Visų pirma, tai glostymas arba pirmieji judesiai, kuriais specialistas susipažįsta su kliento kūnu ir kurių pagalba nuramina nervų sistemą bei paruošia klientą kitiems prisilietimams.
Kitas taikomas judesys − trynimas − sušildo kūno audinius ir paruošia juos gilesniems judesiams. Trynimas atliekamas pirštais, delno pagrindu, dilbiais ar alkūnės pagrindu.
Maigymas − tai atitinkamų raumenų grupių spaudimas, atkėlimas ir išlaisvinimas. Šis metodas primena fizinius pratimus, nes priverčia Jūsų raumenis susitraukinėti. Tokie judesiai taikomi raumenims, kuriems reikia padidinti ramenų tonusą. Tai nuima raumenų skausmą, jų sąstingį bei suglebimą. Stimuliuojama centrinė nervų sistema.
Taip pat svarbi ir vibracija− greiti atskirų raumenų grupių išjudinimai, skaptavimai-stuksenimai išorine delno puse, pirštų galais arba pusiau sulenktu delnu. Šie judesiai aktyvina kraujotaką.
Masažisto atliekami pasyvūs judesiai, įvairių raumenų grupių tempinai, kurie gerina sąnarių paslankumą, raumenų elastingumą, kūno lakstumą ir tarsi išlaisvina Jūsų kūną nuo slegiančios įtampos.
Kiekvienas minėtas masažavimo būdas yra svarbus, kadangi Jūsų kūnas paruošiamas kito judesio atlikimui, o pagalbiniai masažo judesiai ne tik paįvairina patį masažą, bet ir padeda pasiekti geresnį rezultatą.

Švediškas masažas teigiamai veikia visas organizmo sistemas: suaktyvėja limfotakos sistema, kraujotaka, pagreitėja toksiškų medžiagų pasišalinimas iš organizmo. Gėreja raumenų regeneracijos (atsistatymo) procesas, odos ir poodinių (riebalinio ir raumeninio) audinių kraujotaka. Taip pat stimuliuojamas vidaus organų darbas.
Šis masažas atliekamas tik su kruopščiai atrinktomis priemonėmis, tačiau, klientui pageidaujant, galime jį atlikti ir be specialių kremų, aliejų.


 

Kontaktai

Registracija išankstinė
Tel. nr. +37065519558
Klinikų g. 3, Vilnius

UAB "Medisona"
Įm. kodas 303169357
Sąskaitos Nr. LT697044060007925890

Susisiekite