SPA etiketas

SPA etiketas – tai tam tikros elgesio taisyklės, kurių nedrąsu klausti, tačiau verta susipažinti ir patartina laikytis lankantis SPA dienos centre.

Labai Jūsų prašome gerbti Jūsų procedūrai skirtą laiką. Atvykite šiek tiek anksčiau prieš procedūrą. Tai suteiks Jums pakankamai laiko pasiruošti procedūrai. Vėlavimas trumpina Jūsų procedūros laiką,o blogiausiu atveju, ji gali būti neatliekama apskritai, o sumokėti pinigėliai nebegrąžinami.
Informuokite mūsų personalą apie vartojamus vaistus, kurie, Jūsų nuomone, gali turėti įtakos atliekamai procedūrai.
Atlikdami rezervaciją, įspėkite, jei registruojama pacientė yra nėščia.
Informuokite mūsų personalą, jei turite kažkokių problemų su sąnariais ar stuburu, jei jaučiate skausmą ir kitais panašiais atvejais.
Atlikdami rezervaciją informuokite mus, jei turite tam tikrų pageidavimų dėl procedūrą atliksiančio specialisto lyties.
Venkite skutimosi ar depiliacijos procedūros dieną, ypač tuo atveju, jei planuojate atlikti pedikiūrą arba kūno šveitimą. Naudojamos priemonės gali suerzinti odą.
Rekomenduotina naudotis dušu prieš einant į masažinę šešiavietę vonią, infraraudonųjų spindulių sauną ir kitas visam kūnui skirtas pocedūras.

Nuogumas
Mūsų specialistai yra išmokyti gerbti Jūsų privatumą. Kabinetuose Jūs paliekami vieni, kol nusivilksite, patogiai atsigulsite ant masažo stalo. Po procedūros Jūs taip pat būsite paliekami vieni, kad neskubėdami galėtumėte apsivilkti. Procedūros metu atidengiamos tik tos kūno dalys, kurioms atliekama procedūra.
Atliekant procedūras skirtas visam kūnui - Jums yra pateiktos vienkartinės kelnaitės, galite dėvėti savo apatinį trikotažą (tačiau įspėjame, kad kai kurių procedūrų metu trikotažas gali būti išteptas procedūrai naudojamomis kosmetinėmis priemonėmis).
Prašome pasakyti, jei pageidaujate pakeisti kambario temperatūrą, muzikos garsumą ar masažo specialisto atliekami judesiai yra Jums atrodo per stiprūs/švelnūs. Išsakydami savo pageidavimus, Jūs padedate mūsų specialistams gerinti teikiamų paslaugų kokybę ir mes esame už tai Jums dėkingi.

Kontaktai

Registracija išankstinė
Tel. nr. +37065519558
Klinikų g. 3, Vilnius

UAB "Medisona"
Įm. kodas 303169357
Sąskaitos Nr. LT697044060007925890

Susisiekite