Gydomasis nugaros masažas

Gydomasis nugaros masažas – tai ne tik malonumas, bet ir sveikata! Gydomasis nugaros masažas yra vienas reikšmingiausių žmogaus organizmui. Gydomasis nugaros masažas pagerina sutrikusios vietos kraujotaka bei funkcionaluma. Šiame kūno plote yra išsidėstę stambesnieji raumenys, kuriuos masažuojant, pagerėja visos jų atliekamos funkcijos: judesiai tampa tikslesni, padidėja darbingumas. Taip pat nugaroje gausu kraujagyslių ir nervų. Visas funkcijas, vykstančias žmogaus organizme, reguliuoja nervų sistema.Po gydomojo nugaros masažo kurso akivaizdžiai sumažėja ar dingsta nugaros skausmai, pašalinama įtampa, nebesikartoja galvos skausmai. Gydomasis nugaros masažas padeda atsigauti po įtemptos darbo dienos. Jis ypač efektyvus po intensyvaus darbo sporto salėje, nes atpalaiduoja raumenis, pašalina iš raumenų susikaupusią pieno rūgštį.

Gydomasis masažas ypač rekomenduojamas žmonėms:
  • dirbantiems sėdimą darbą
  • sergantiems stuburo ir sąnarių ligomis
  • širdies ir kraujagyslių ligomis
  • kvėpavimo takų ligomis
  • virškinimo organų ligomis
  • centrinės ir periferinės nervų sistemos ligomis
  • po operacijų bei traumų
  • jaučiant pastovų nuovargį


Jeigu jaučiate ūmų, veriantį skausmą pečių linijoje ar juosmeninėje nugaros dalyje nedelskite – kreipkites į gydomojo masažo specialistą. Jau po pirmo gydomojo nugaros masažo nebejausite skausmo. Atlikus gydomojo nugaros masažo kursą bus pašalinta ir nugaros skausmo priežastis.

Mūsų klinikoje gydomajį nugaros masažą atlieka kvalifikuoti, medicininį išsilavinimą turintys masažuotjai. Gydomojo masažo specialistas kompetentingai įvertins būklę, atpažins problemines sritis, pakonsultuos ir individualiai pritaikys gydymą.

Vidutinį masažo kursą sudaro 10 procedūrų. Procedūros atliekamos kasdien arba kas antrą dieną pagal poreikį, amžių, būklę. Profilaktiškai patartina kursą pakartoti kas pusmetį ar kartą per metus, bet Jei yra sunkesnis pakenkimas, masažo kursą tenka kartoti po 2-3 mėnesių, priklausomai nuo būklės. Kokį kursą ir kada kartoti patars masažuotojas procedūros metu.

Kontaktai

Registracija išankstinė
Tel. nr. +37065519558
Klinikų g. 3, Vilnius

UAB "Medisona"
Įm. kodas 303169357
Sąskaitos Nr. LT697044060007925890

Susisiekite