Profilaktiniai masažai

Nuolatinė įtampa, skubėjimas ir stresas darbe sukelia nuovargį ir įvairius kūno negalavimus. Profilaktiniai masažai − tai gydomieji masažai, kurie yra taikomi siekiant palaikyti optimalią organizmo veiklą, stiprinti imunitetą ir pristabdyti senėjimo procesus. Šie masažai padeda atjaunėti, atgauti jėgas ir atkurti dvasinį bei fizinį organizmo balansą.

Profilaktinis masažas tai:
  • viso kūno (bendrasis) masažas
  • dalinis masažas

Viso kūno masažas stiprina Jūsų sveikatą, nuima stresą ir nervinę įtampą, stabdo organizmo ląstelių senėjimo procesus. Taip pat mažina raumenų spazmus ir įtemptumą − sumažėja skausmas, atsipalaiduojama, sustiprėja organizmo atsparumas ligoms bei infekcijoms.
Bendrasis kūno masažas nėra giluminis, todėl labiausiai veikiama oda ir poodis − taip gerinama prakaito ir riebalinių liaukų veikla, odos kvėpavimas. Taip pat didėja raumenų darbingumas, suaktyvėja organizmo kraujotaka, greitinama medžiagų apykaita.
Šis masažas švelnus, atpalaiduojamojo pobūdžio, be stiprių maigymo elementų, kurie taikomi atliekant gydomuosius masažus. Pacientai procedūros metu pajunta ramybę, atsipalaidavimą,  skatinamos jų teigiamos emocijos.

Dalinis profilaktinis masažas −  tai masažas, kurio metu dėmesys sutelkiamas į atskiras kūno dalis: nugarą, stuburą, kojas, galvą, pečius ar kitas pageidaujamas kūno vietas.
      
Profilaktinius masažus rekomenduojame pacientams, kurie klinikoje atlieka pilną 10 − 15 masažų kursą.

 

Daugiau šioje kategorijoje: « Manualinė terapija Iškvietimas į namus »

Kontaktai

Registracija išankstinė
Tel. nr. +37065519558
Klinikų g. 3, Vilnius

UAB "Medisona"
Įm. kodas 303169357
Sąskaitos Nr. LT697044060007925890

Susisiekite