Masažas

Masažas – tai gydymo metodas, tiesiogiai veikiantis organizmą. Gydomasis masažas - skausmo gydymas individualiai parinkta masažo technikų kombinacija. Gydomasis masažas taikomas, gydant pacientus, sergančius širdies-kraujagyslių bei nervų sistemos ligomis, esant kvėpavimo organų, atramos-judėjimo, virškinimo ar lytinės sistemos funkcijų sutrikimams, o taip pat – medžiagų apykaitos sutrikimų atvejais.
Gydomasis masažas pagerina dengiamųjų audinių kraujotaką, jų trofinę funkciją. Masažuojant spartėja medžiagų apykaitos bei regeneraciniai procesai. Pagerėjus kraujotakai, nyksta audinių pabrinkimai, nelieka galimybių kauptis medžiagoms odos ir poodinio sluoksnio ląstelyne, todėl blyški, sausa ir suglebusi oda pasidaro rožinė, stangri ir švelni. Gerėja odos ir poodinio ląstelyno aprūpinimas krauju ir tuo pačiu pagerinama viso organizmo medžiagų apykaita. Nustatyta, kad masažavimo veiksmais įtakojant bendrą, viso organizmo, medžiagų apykaitą.
Masažas pagerina širdies darbą, nes normalizuojamas tonusas stambiosiosiose bei smulkiosiose arterijose ir venose. Masažas veikia taip pat ir limfinę sistemą.
Teisingai atliekamas masžas, masažo metodika ir technikos bei procedūros trukmė, yra apibūdinami kaip maloniai po visą kūną sklindanti šiluma, bendras savijautos pagerėjimas, padidėjęs tonusas ir akivaizdžiai sustiprėjusi bendra fizinė organizmo būklė.

Kontaktai

Registracija išankstinė
Tel. nr. +37065519558
Klinikų g. 3, Vilnius

UAB "Medisona"
Įm. kodas 303169357
Sąskaitos Nr. LT697044060007925890

Susisiekite